Regelmatig testen wij handige travel gear en lichten wij deze uit met reviews. Vandaag is het tijd om de Ticket to the moon hangmat te reviewen. Lees nu onze ervaringen.
Onze ervaring
De ticket to the moon hangmat is mee geweest op reis. Het pakketje dat je meeneemt is erg compact en in een bananenvorm, hierbij had ik nog een extra touw voor het bevestigen van de hangmat. De hangmat werkt prima, het is licht, gemaakt van parachutestof. De afstand tussen de bomen kan erg ruim zijn, met het extra touw dat apart verkrijgbaar is geeft dat geen problemen. De hangmat hangt snel, wel moet je natuurlijk bomen hebben of iets wat stevig in of op de grond staat dat je gewicht kan houden.
Pluspunten hangmat:
– Licht
– Compact
– Stevig
– Je kan het doek, wanneer je in de hangmat ligt, over je heen dichtslaan zodat je geen last hebt van eventuele muggen e.d.
Minpunten hangmat:
– Prijs
Conclusie: Ticket to the moon hangmat.
Goede, stevige, compacte hangmat die overal op te hangen is wanneer de omgeving daar mogelijkheden toe biedt. Wel zijn de hangmatten met hun prijs vrij hoog (€39,95), of je dat ervoor over hebt is voor ieder zijn eigen beslissing.