Gepubliceerd: 12 jan 2018 | Foto: Eilandhoppen in Griekenland
Eilandhoppen in Griekenland, in 2017 deden wij het. 2017 was voor ons het jaar van de diverse reizen. Naast korte stedentrips naar bijvoorbeeld Boedapest en Dublin zijn we ook gaan eilandhoppen in Griekenland, een reis wat al lang op ons verlanglijstje stond.
Inhoudsopgave
Als groot fan van Griekenland moest het er gewoon eens van komen en werd het tijd om het met eigen ogen te gaan ervaren. Het werd uiteindelijk een reis om nooit meer te vergeten en wat nu eigenlijk smaakt naar meer. Ik zal je uitleggen waarom.
Trouwens: wil je graag een eilandhop reis maken in Griekenland en weet je niet welke eilanden je moet kiezen? Laat je bijvoorbeeld adviseren door de experts van Eilandhoppenopmaat.nl
Een groot voordeel van de Griekse eilanden: de eilanden hebben alle ingrediënten voor een geslaagde vakantie. Zon, strand, heerlijk eten, leuke bezienswaardigheden, vriendelijke mensen en om niet te vergeten een geweldige omgeving. Of je nou voor een zon of een actieve vakantie gaat, in Griekenland zit je goed.
Wij kozen voor Amorgos, Naxos en Tinos, maar er zijn nog duizenden andere eilanden waar je uit kunt kiezen. Er zijn namelijk in totaal zo’n 6000 Griekse eilanden, zat keuze dus. Wij kunnen deze 3 eilanden wel echt aanraden, wat een prachtige eilanden, maar ook omdat deze goed op de route liggen als je 2 weken wilt eilandhoppen in Griekenland.
Je hoort vaak spookverhalen over de ferries, dat het er nogal hard aan toe kan gaan en dat iedereen misselijk op de boot zit. Tuurlijk is er wel eens iemand misselijk op de boot, maar het is mij allemaal echt zo meegevallen. Ik had zelf geen moment hier last van en heb van alle overtochten alleen maar genoten. De ferries waren ook moderner en groter dan ik had verwacht. Het verschilt wel in het type ferry dat je boekt, let hierop bij het boeken.
Heb jij ook zin gekregen om dit jaar te gaan eilandhoppen in Griekenland? Neem contact op met de experts van Eilandhoppenopmaat en realiseer die droomreis door Griekenland.
Meer informatie over Griekenland? Neem dan ook eens een kijkje op Griekenlandontdekker.nl
Eilandhoppen in Griekenland: stadstour & foodsafari in Athene
Amorgos, zo mooi, het lijkt wel een film?!
Naxos: gezellig, culinair & idyllisch
Tinos, onze grootste verrassing tijdens het eilandhoppen in Griekenland
De wereld ontdekken is iets wat ik graag doe. Mijn liefde voor reizen is dan ook groot. Andere culturen ontdekken, verrast worden door indrukwekkende landschappen, I love it! Ik ben graag op pad, met mijn camera in mijn handen, om daarna thuis te kunnen komen met mooie reiservaringen, die ik graag via deze reisblog met jou deel. Reis je met mij mee?